DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska Sp.z.o.o
  • Kontakt: Andżelika Werckpost
  • Telefon: 667964001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Praca w szklarni
Oferujemy pracę przy zbiorze pomidorów w zakładzie szklarniowym w Berlikum w Holandii!

Obowiązki:
  • Ścinka pomidorów;
  • Obrywanie liści;
  • Toppen draaien.

Więcej informacji:
  • Płaca €11,75 za godzinę brutto;
  • Dodatek urlopowy 10,82% i wakacyjny 8,33%;
  • Godziny nadliczbowe płatne w 135%;
  • Możliwość wyjazdu w parach;
  • Cotygodniowa wypłata na konto;

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Motywacji do pracy;
  • Gotowości do pracy w całym sezonie;
  • Dużo pozytywnej energii.

Obawiasz się, że sobie nie poradzisz bo jest to Twój pierwszy wyjazd za granicę? Nie musisz się martwić! Na miejscu będziesz pod stałą opieką polskiego koordynatora, który będzie Cię wspierał podczas całego okresu zatrudnienia!